TOLSA - współpracujemy z przemysłem
 • Sprzedaż suchego lodu
  Sprzedaż suchego lodu Oferujemy sprzedaż suchego lodu na terenie całego kraju. czytaj więcej...
 • Energetyka przemysłowa
  Energetyka przemysłowa Zakres świadczonych usług: kompleksowe wykonanie przemysłowych instalacji elektrycznych, pomiary, sieci teletechniczne, prefabrykacja szaf sterowniczych...
 • Czyszczenie przemysłowe
  Czyszczenie przemysłowe We współpracy z naszymi partnerami oferujemy czyszczenie suchym lodem, sodą i piaskowanie. Nasze usługi realizujemy poprzez długookresowe kontrakty m.in. z ORLEN czy Cementownią Odra.
 • Profesjonalne narzędzia
  Profesjonalne narzędzia W stałej ofercie posiadamy wiertarki, wkrętarki, pilarki tarczowe, narzędzia akumulatorowe, narzędzia pneumatyczne, narzędzia spalinowe, narzędzia ogrodowe, agregaty prądotwórcze, dalmierze, ukośnice, wiertnice oraz wiele innych narzędzi.
TOLSA - współpracujemy z przemysłem

Firma TOLSA Sp. z o.o. (wcześniej ELEKTRON) jest firmą o ponad 10-letnim doświadczeniu na polskim i zagranicznym rynku energetycznym

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu elektryki, energetyki i automatyki przemysłowej. Nasz zespół posiada wszelkie uprawnienia i certyfikaty na stanowiska dozoru, eksploatacji i pomiaru do prac w przemyśle elektroenergetycznym.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę dostosowując ją do zmieniających się realiów rynku i rosnących oczekiwań naszych Klientów.